PELAAJA
Aktiivinen
Álvaro Martínez
Markkina-arvo
400,0 t. €
28. toukokuuta 2026
Seura
Puolustaja
- Aseman tarkennos
- Vasemmanpuoleinen puolustaja
- Kätisyys
- Vasen
- Syntynyt
- 4. toukokuuta 2002
- Syntymäpaikka
- La Vall d'Uixó, Espanja
- Pituus
- 1,81 m
- Kansallisuus
- Espanja
- Seurassa siitä
- 1. heinäkuuta 2025
- Sopimus voimassa
- 30. kesäkuuta 2028
- Agentti
- LEADERBROCK
Seuraava ottelu
Primeira Liga
· Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Conegos
Kaudet
Vain täydet kaudet, saakka 25/26
Kaudet
1
Ottelut
15
Maalit
0
Syötöt
0
Sarja
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Liga Portugal | Moreirense FC | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Pelipaidan numerot
Pelipaidan numerot kirjataan vuodesta 2013 alkaen.
Seura
| Kausi | Seura | Numero | Ottelut |
|---|---|---|---|
| 25/26 | 17 | 24 | |
| 2024 | 17 | 1 |
Siirtohistoria
| Kausi | Kohteeseen | Tyyppi | Summa |
|---|---|---|---|
| 25/26 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 23/24 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 21/22 | Paluu lainasta | — | |
| 21/22 | Lainalla | — | |
| 21/22 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 20/21 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 19/20 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 19/20 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 18/19 | Siirto | Ei julkistettu |
Markkina-arvo
Nykyinen
400,0 t. €
- 12.8.2021: €50k, Betis Deportivo
- 30.12.2021: €50k, Lleida Esportiu
- 29.6.2022: €50k, Betis Deportivo
- 13.10.2023: €100k, CyD Leonesa
- 24.6.2024: €150k, CyD Leonesa
- 14.10.2024: €200k, CyD Leonesa
- 27.3.2025: €300k, CyD Leonesa
- 25.6.2025: €400k, CyD Leonesa
- 18.12.2025: €400k, Moreirense FC
- 28.5.2026: €400k, Moreirense FC
Viimeisin muutos
Usein kysytyt kysymykset
Missä seurassa Álvaro Martínez pelaa?
- Álvaro Martínez pelaa Moreirense FC:ssa.
Mikä pelipaita-numero Álvaro Martínez:lla on?
- Álvaro Martínez käyttää numero 17 paitaa. Seura on Moreirense.
Missä asemassa Álvaro Martínez pelaa?
- Álvaro Martínez pelaa asemassa Vasemmanpuoleinen puolustaja.
Kuinka vanha Álvaro Martínez on?
- Álvaro Martínez on 24-vuotias, syntynyt 4. toukokuuta 2002.
Mikä on Álvaro Martínez:n markkina-arvo?
- Álvaro Martínez:n markkina-arvo on 400,0 t. €, arvioitu 28. toukokuuta 2026.
Kuinka monta maalia Álvaro Martínez on tehnyt?
- Tilastoissamme Álvaro Martínez on pelannut 15 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Álvaro Martínez teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.
Mikä on Álvaro Martínez:n kansalaisuus?
- Álvaro Martínez:n kansalaisuus on Espanja.
Missä Álvaro Martínez syntyi?
- Álvaro Martínez syntyi La Vall d'Uixó, Espanja:ssa.
Kuinka pitkä Álvaro Martínez on?
- Álvaro Martínez:n pituus on 1,81 m.
Kummalla jalalla Álvaro Martínez pelaa?
- Álvaro Martínez pelaa vasemmalla jalalla.
Milloin Álvaro Martínez:n sopimus päättyy?
- Álvaro Martínez:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2028 asti.
Tässä aliosassa ei vielä juttuja
Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.