Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Dmitriy Nikitin

Seura
FK Baltika
Hyökkääjä
Aseman tarkennos
Keskushyökkääjä
Kätisyys
Oikea
Syntynyt
31. lokakuuta 2006
Pituus
1,86 m
Kansallisuus
Venäjä
Sopimus voimassa
30. kesäkuuta 2030

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 25/26

Kaudet
1
Ottelut
4
Maalit
0
Syötöt
0

Sarja

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26Premier LigaFK Baltika10000

Kotimaiset cupit

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26Russian CupFK Baltika30000

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Dmitriy Nikitin pelaa?

Dmitriy Nikitin pelaa FK Baltika:ssa.

Mikä pelipaita-numero Dmitriy Nikitin:lla on?

Dmitriy Nikitin käyttää numero 40 paitaa. Seura on FK Baltika.

Missä asemassa Dmitriy Nikitin pelaa?

Dmitriy Nikitin pelaa asemassa Keskushyökkääjä.

Kuinka vanha Dmitriy Nikitin on?

Dmitriy Nikitin on 19-vuotias, syntynyt 31. lokakuuta 2006.

Kuinka monta maalia Dmitriy Nikitin on tehnyt?

Tilastoissamme Dmitriy Nikitin on pelannut 4 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Dmitriy Nikitin teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Mikä on Dmitriy Nikitin:n kansalaisuus?

Dmitriy Nikitin:n kansalaisuus on Venäjä.

Kuinka pitkä Dmitriy Nikitin on?

Dmitriy Nikitin:n pituus on 1,86 m.

Kummalla jalalla Dmitriy Nikitin pelaa?

Dmitriy Nikitin pelaa oikealla jalalla.

Milloin Dmitriy Nikitin:n sopimus päättyy?

Dmitriy Nikitin:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2030 asti.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.