Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Kamiel Van De Perre

Markkina-arvo
8,0 milj. €
4. kesäkuuta 2026
Seura
Union Saint-Gilloise
Keskikenttä
Aseman tarkennos
Keskikenttä
Kätisyys
Oikea
Syntynyt
12. helmikuuta 2004
Syntymäpaikka
Turnhout, Belgia
Pituus
1,81 m
Kansallisuus
Belgia
Seurassa siitä
1. heinäkuuta 2024
Sopimus voimassa
30. kesäkuuta 2029
Agentti
M.P. Sports

Seuraava ottelu

Belgian Pro League
Union St.-GilloisevOH Leuven

· Stade Joseph Marien, Saint-Gilles, Brussels

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 2026

Kaudet
4
Ottelut
58
Maalit
0
Syötöt
3

Sarja

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26JPLUnion Saint-Gilloise220380
24/25JPLUnion Saint-Gilloise140010

Kotimaiset cupit

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
2026JPL Play-Offs IUnion Saint-Gilloise80010
2025Pro L. SupercupUnion Saint-Gilloise10000

Mannertason seurakilpailut

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26Champions LeagueUnion Saint-Gilloise80020
24/25Europa LeagueUnion Saint-Gilloise50020

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Kamiel Van De Perre pelaa?

Kamiel Van De Perre pelaa Union Saint-Gilloise:ssa.

Mikä pelipaita-numero Kamiel Van De Perre:lla on?

Kamiel Van De Perre käyttää numero 6 paitaa. Seura on Union SG.

Missä asemassa Kamiel Van De Perre pelaa?

Kamiel Van De Perre pelaa asemassa Keskikenttä.

Kuinka vanha Kamiel Van De Perre on?

Kamiel Van De Perre on 22-vuotias, syntynyt 12. helmikuuta 2004.

Mikä on Kamiel Van De Perre:n markkina-arvo?

Kamiel Van De Perre:n markkina-arvo on 8,0 milj. €, arvioitu 4. kesäkuuta 2026.

Kuinka monta maalia Kamiel Van De Perre on tehnyt?

Tilastoissamme Kamiel Van De Perre on pelannut 58 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Kamiel Van De Perre teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Kuinka monta A-maaottelua Kamiel Van De Perre on pelannut?

Kamiel Van De Perre on pelannut 4 A-maaottelua. Tilastoissamme oleva maajoukkue on Belgia.

Mikä on Kamiel Van De Perre:n kansalaisuus?

Kamiel Van De Perre:n kansalaisuus on Belgia.

Missä Kamiel Van De Perre syntyi?

Kamiel Van De Perre syntyi Turnhout, Belgia:ssa.

Kuinka pitkä Kamiel Van De Perre on?

Kamiel Van De Perre:n pituus on 1,81 m.

Kummalla jalalla Kamiel Van De Perre pelaa?

Kamiel Van De Perre pelaa oikealla jalalla.

Milloin Kamiel Van De Perre:n sopimus päättyy?

Kamiel Van De Perre:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2029 asti.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.