Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Levy Nene

Markkina-arvo
1,0 milj. €
25. toukokuuta 2026
Seura
FC Nordsjaelland
Hyökkääjä
Aseman tarkennos
Keskushyökkääjä
Syntynyt
17. maaliskuuta 2006
Syntymäpaikka
Kayes, Mali
Pituus
1,79 m
Kansallisuus
Cote d'Ivoire
Seurassa siitä
1. heinäkuuta 2024
Agentti
BLACKSKILL

Seuraava ottelu

Superliga
FC NordsjællandvOdense Boldklub

· Right to Dream Park, Farum

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 25/26

Kaudet
2
Ottelut
27
Maalit
7
Syötöt
1

Sarja

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26SuperligaFC Nordsjaelland102010
24/25SuperligaFC Nordsjaelland122110

Kotimaiset cupit

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26Oddset PokalenFC Nordsjaelland42000
24/25Oddset PokalenFC Nordsjaelland11000

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Levy Nene pelaa?

Levy Nene pelaa FC Nordsjaelland:ssa.

Mikä pelipaita-numero Levy Nene:lla on?

Levy Nene käyttää numero 17 paitaa. Seura on Nordsjaelland.

Missä asemassa Levy Nene pelaa?

Levy Nene pelaa asemassa Keskushyökkääjä.

Kuinka vanha Levy Nene on?

Levy Nene on 20-vuotias, syntynyt 17. maaliskuuta 2006.

Mikä on Levy Nene:n markkina-arvo?

Levy Nene:n markkina-arvo on 1,0 milj. €, arvioitu 25. toukokuuta 2026.

Kuinka monta maalia Levy Nene on tehnyt?

Tilastoissamme Levy Nene on pelannut 27 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Levy Nene teki 7 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Mikä on Levy Nene:n kansalaisuus?

Levy Nene:n kansalaisuus on Cote d'Ivoire.

Missä Levy Nene syntyi?

Levy Nene syntyi Kayes, Mali:ssa.

Kuinka pitkä Levy Nene on?

Levy Nene:n pituus on 1,79 m.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.