PELAAJA
Aktiivinen
Noah Shamoun
Markkina-arvo
300,0 t. €
10. kesäkuuta 2024
Seura
Hyökkääjä
- Aseman tarkennos
- Vasemman laidan hyökkääjä
- Kätisyys
- Oikea
- Syntynyt
- 8. joulukuuta 2002
- Syntymäpaikka
- Huskvarna, Ruotsi
- Pituus
- 1,83 m
- Kansallisuus
- Syyria
- Seurassa siitä
- 5. helmikuuta 2024
- Sopimus voimassa
- 30. kesäkuuta 2027
Seuraava ottelu
Superliga
· Cepheus Park Randers, Randers
Kaudet
Vain täydet kaudet, saakka 24/25
Kaudet
3
Ottelut
13
Maalit
0
Syötöt
0
Sarja
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Superliga | Randers FC | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | Superliga | Randers FC | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kotimaiset cupit
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Oddset Pokalen | Randers FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mannertason seurakilpailut
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | UECL Quali | Kalmar Fotbollförening | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pelipaidan numerot
Pelipaidan numerot kirjataan vuodesta 2013 alkaen.
Seura
| Kausi | Seura | Numero | Ottelut |
|---|---|---|---|
| 2026 | 18 | 1 | |
| 2025 | 25 | 10 | |
| 2024 | 18 | 2 | |
| 24/25 | 18 | 15 | |
| 2023 | 14 | 2 |
Siirtohistoria
| Kausi | Kohteeseen | Tyyppi | Summa |
|---|---|---|---|
| 23/24 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 23/24 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 20/21 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 18/19 | Siirto | Vapaa siirto |
Markkina-arvo
Nykyinen
300,0 t. €
Kaikkien aikojen korkein
400,0 t. €
päivä 24. kesäkuuta 2022
- 9.6.2021: €150k, Kalmar FF
- 17.9.2021: €200k, Kalmar FF
- 24.6.2022: €400k, Kalmar FF
- 8.12.2023: €350k, Kalmar FF
- 10.6.2024: €300k, Randers FC
Viimeisin muutos
Usein kysytyt kysymykset
Missä seurassa Noah Shamoun pelaa?
- Noah Shamoun pelaa Randers FC:ssa.
Mitä numeroa Noah Shamoun käytti?
- Noah Shamoun käytti numero 18 paitaa kaudella 2026. Seura oli Randers FC.
Missä asemassa Noah Shamoun pelaa?
- Noah Shamoun pelaa asemassa Vasemman laidan hyökkääjä.
Kuinka vanha Noah Shamoun on?
- Noah Shamoun on 23-vuotias, syntynyt 8. joulukuuta 2002.
Mikä on Noah Shamoun:n markkina-arvo?
- Noah Shamoun:n markkina-arvo on 300,0 t. €, arvioitu 10. kesäkuuta 2024.
Mikä on Noah Shamoun:n korkein kirjattu markkina-arvo?
- Noah Shamoun:n korkein kirjattu markkina-arvo on 400,0 t. €, 24. kesäkuuta 2022.
Kuinka monta maalia Noah Shamoun on tehnyt?
- Tilastoissamme Noah Shamoun on pelannut 13 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Noah Shamoun teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.
Kuinka monta A-maaottelua Noah Shamoun on pelannut?
- Noah Shamoun on pelannut 6 A-maaottelua. Tilastoissamme oleva maajoukkue on Syyria.
Mikä on Noah Shamoun:n kansalaisuus?
- Noah Shamoun:n kansalaisuus on Syyria.
Missä Noah Shamoun syntyi?
- Noah Shamoun syntyi Huskvarna, Ruotsi:ssa.
Kuinka pitkä Noah Shamoun on?
- Noah Shamoun:n pituus on 1,83 m.
Kummalla jalalla Noah Shamoun pelaa?
- Noah Shamoun pelaa oikealla jalalla.
Milloin Noah Shamoun:n sopimus päättyy?
- Noah Shamoun:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2027 asti.
Tässä aliosassa ei vielä juttuja
Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.