PELAAJA
Aktiivinen
Oriol Rey
Markkina-arvo
1,8 milj. €
5. kesäkuuta 2026
Seura
Keskikenttä
- Aseman tarkennos
- Puolustava keskikenttä
- Kätisyys
- Vasen
- Syntynyt
- 25. helmikuuta 1998
- Syntymäpaikka
- Barcelona, Espanja
- Pituus
- 1,77 m
- Kansallisuus
- Espanja
- Seurassa siitä
- 1. heinäkuuta 2023
- Sopimus voimassa
- 30. kesäkuuta 2027
- Agentti
- Unique Sports Group
Seuraava ottelu
LaLiga
· Estadi Ciutat de València, Manises
Kaudet
Vain täydet kaudet, saakka 25/26
Kaudet
2
Ottelut
25
Maalit
0
Syötöt
1
Sarja
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | LaLiga | Levante UD | 20 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| 20/21 | LaLiga | Real Valladolid CF | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kotimaiset cupit
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Copa del Rey | Levante UD | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20/21 | Copa del Rey | Real Valladolid CF | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pelipaidan numerot
Pelipaidan numerot kirjataan vuodesta 2013 alkaen.
Seura
| Kausi | Seura | Numero | Ottelut |
|---|---|---|---|
| 25/26 | 20 | 35 | |
| 2024 | 20 | 1 | |
| 2023 | 20 | 1 | |
| 2022 | 20 | 1 | |
| 21/22 | 23 | 2 | |
| 20/21 | 29 | 14 | |
| 2018 | 49 | 1 |
Siirtohistoria
| Kausi | Kohteeseen | Tyyppi | Summa |
|---|---|---|---|
| 23/24 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 21/22 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 19/20 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 18/19 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 18/19 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 17/18 | Siirto | Vapaa siirto | |
| 16/17 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 14/15 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 13/14 | Siirto | Ei julkistettu |
Markkina-arvo
Nykyinen
1,8 milj. €
Kaikkien aikojen korkein
2,0 milj. €
päivä 2. lokakuuta 2025
- 31.10.2018: €200k, UB Conquense
- 19.2.2019: €300k, UB Conquense
- 10.9.2019: €300k, Valladolid Prom
- 13.10.2021: €500k, CD Mirandés
- 24.3.2023: €700k, CD Mirandés
- 14.6.2023: €900k, CD Mirandés
- 13.10.2023: €1,20m, Levante UD
- 20.12.2023: €1,60m, Levante UD
- 2.10.2025: €2m, Levante UD
- 16.3.2026: €1,80m, Levante UD
- 5.6.2026: €1,80m, Levante UD
Viimeisin muutos
Usein kysytyt kysymykset
Missä seurassa Oriol Rey pelaa?
- Oriol Rey pelaa Levante UD:ssa.
Mikä pelipaita-numero Oriol Rey:lla on?
- Oriol Rey käyttää numero 20 paitaa. Seura on Levante.
Missä asemassa Oriol Rey pelaa?
- Oriol Rey pelaa asemassa Puolustava keskikenttä.
Kuinka vanha Oriol Rey on?
- Oriol Rey on 28-vuotias, syntynyt 25. helmikuuta 1998.
Mikä on Oriol Rey:n markkina-arvo?
- Oriol Rey:n markkina-arvo on 1,8 milj. €, arvioitu 5. kesäkuuta 2026.
Mikä on Oriol Rey:n korkein kirjattu markkina-arvo?
- Oriol Rey:n korkein kirjattu markkina-arvo on 2,0 milj. €, 2. lokakuuta 2025.
Kuinka monta maalia Oriol Rey on tehnyt?
- Tilastoissamme Oriol Rey on pelannut 25 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Oriol Rey teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.
Mikä on Oriol Rey:n kansalaisuus?
- Oriol Rey:n kansalaisuus on Espanja.
Missä Oriol Rey syntyi?
- Oriol Rey syntyi Barcelona, Espanja:ssa.
Kuinka pitkä Oriol Rey on?
- Oriol Rey:n pituus on 1,77 m.
Kummalla jalalla Oriol Rey pelaa?
- Oriol Rey pelaa vasemmalla jalalla.
Milloin Oriol Rey:n sopimus päättyy?
- Oriol Rey:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2027 asti.
Tässä aliosassa ei vielä juttuja
Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.