Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Simon Elisor

Markkina-arvo
1,5 milj. €
28. toukokuuta 2026
Seura
FC Famalicão
Hyökkääjä
Aseman tarkennos
Keskushyökkääjä
Kätisyys
Vasen
Syntynyt
22. heinäkuuta 1999
Syntymäpaikka
Périgueux, Ranska
Pituus
1,85 m
Kansallisuus
Ranska
Seurassa siitä
22. tammikuuta 2025
Sopimus voimassa
30. kesäkuuta 2028
Agentti
Trust 360

Seuraava ottelu

Primeira Liga
FC FamalicaovAlverca

· Estádio Municipal 22 de Junho, Vila Nova de Famalicão

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 25/26

Kaudet
4
Ottelut
75
Maalit
7
Syötöt
3

Sarja

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26Liga PortugalFC Famalicão331230
24/25Liga PortugalFC Famalicão154120
23/24Ligue 1FC Metz141010
22/23JPLRFC Seraing131060

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Simon Elisor pelaa?

Simon Elisor pelaa FC Famalicão:ssa.

Mikä pelipaita-numero Simon Elisor:lla on?

Simon Elisor käyttää numero 12 paitaa. Seura on Famalicão.

Missä asemassa Simon Elisor pelaa?

Simon Elisor pelaa asemassa Keskushyökkääjä.

Kuinka vanha Simon Elisor on?

Simon Elisor on 27-vuotias, syntynyt 22. heinäkuuta 1999.

Mikä on Simon Elisor:n markkina-arvo?

Simon Elisor:n markkina-arvo on 1,5 milj. €, arvioitu 28. toukokuuta 2026.

Kuinka monta maalia Simon Elisor on tehnyt?

Tilastoissamme Simon Elisor on pelannut 75 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Simon Elisor teki 7 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Mikä on Simon Elisor:n kansalaisuus?

Simon Elisor:n kansalaisuus on Ranska.

Missä Simon Elisor syntyi?

Simon Elisor syntyi Périgueux, Ranska:ssa.

Kuinka pitkä Simon Elisor on?

Simon Elisor:n pituus on 1,85 m.

Kummalla jalalla Simon Elisor pelaa?

Simon Elisor pelaa vasemmalla jalalla.

Milloin Simon Elisor:n sopimus päättyy?

Simon Elisor:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2028 asti.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.