Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Teodor Lungu

Markkina-arvo
300,0 t. €
8. kesäkuuta 2026
Seura
AFC Unirea 04 Slobozia
Keskikenttä
Aseman tarkennos
Puolustava keskikenttä
Syntynyt
12. kesäkuuta 1995
Syntymäpaikka
Ialoveni, Moldova
Kansallisuus
Moldova
Seurassa siitä
1. tammikuuta 2026
Sopimus voimassa
30. kesäkuuta 2028
Agentti
NG SOCCER MNGM

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 2025

Kaudet
1
Ottelut
3
Maalit
0
Syötöt
0

Mannertason seurakilpailut

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
2025UECL Quali30020

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Teodor Lungu pelaa?

Teodor Lungu pelaa AFC Unirea 04 Slobozia:ssa.

Mitä numeroa Teodor Lungu käytti?

Teodor Lungu käytti numero 30 paitaa kaudella 2026. Seura oli Unirea Slobozia.

Missä asemassa Teodor Lungu pelaa?

Teodor Lungu pelaa asemassa Puolustava keskikenttä.

Kuinka vanha Teodor Lungu on?

Teodor Lungu on 31-vuotias, syntynyt 12. kesäkuuta 1995.

Mikä on Teodor Lungu:n markkina-arvo?

Teodor Lungu:n markkina-arvo on 300,0 t. €, arvioitu 8. kesäkuuta 2026.

Mikä on Teodor Lungu:n korkein kirjattu markkina-arvo?

Teodor Lungu:n korkein kirjattu markkina-arvo on 400,0 t. €, 18. joulukuuta 2024.

Kuinka monta maalia Teodor Lungu on tehnyt?

Tilastoissamme Teodor Lungu on pelannut 3 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Teodor Lungu teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Kuinka monta A-maaottelua Teodor Lungu on pelannut?

Teodor Lungu on pelannut 5 A-maaottelua. Tilastoissamme oleva maajoukkue on Moldova.

Mikä on Teodor Lungu:n kansalaisuus?

Teodor Lungu:n kansalaisuus on Moldova.

Missä Teodor Lungu syntyi?

Teodor Lungu syntyi Ialoveni, Moldova:ssa.

Milloin Teodor Lungu:n sopimus päättyy?

Teodor Lungu:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2028 asti.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.