Flagside.football
PELAAJA
Aktiivinen

Théo Epailly

Markkina-arvo
400,0 t. €
29. toukokuuta 2026
Seura
HNK Gorica
Hyökkääjä
Aseman tarkennos
Vasemman laidan hyökkääjä
Kätisyys
Oikea
Syntynyt
10. helmikuuta 1999
Syntymäpaikka
Levallois-Perret, Ranska
Pituus
1,78 m
Kansallisuus
Ranska
Seurassa siitä
27. tammikuuta 2026
Sopimus voimassa
30. kesäkuuta 2027
Agentti
Kayzen Eyes

Kaudet

Vain täydet kaudet, saakka 25/26

Kaudet
1
Ottelut
4
Maalit
0
Syötöt
0

Sarja

KausiSarjaSeuraOttelutMaalitSyötötKeltaisetPunaiset
25/26JPLRAAL La Louvière40000

Usein kysytyt kysymykset

Missä seurassa Théo Epailly pelaa?

Théo Epailly pelaa HNK Gorica:ssa.

Mitä numeroa Théo Epailly käytti?

Théo Epailly käytti numero 64 paitaa kaudella 2026. Seura oli HNK Gorica.

Missä asemassa Théo Epailly pelaa?

Théo Epailly pelaa asemassa Vasemman laidan hyökkääjä.

Kuinka vanha Théo Epailly on?

Théo Epailly on 27-vuotias, syntynyt 10. helmikuuta 1999.

Mikä on Théo Epailly:n markkina-arvo?

Théo Epailly:n markkina-arvo on 400,0 t. €, arvioitu 29. toukokuuta 2026.

Kuinka monta maalia Théo Epailly on tehnyt?

Tilastoissamme Théo Epailly on pelannut 4 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Théo Epailly teki 0 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.

Mikä on Théo Epailly:n kansalaisuus?

Théo Epailly:n kansalaisuus on Ranska.

Missä Théo Epailly syntyi?

Théo Epailly syntyi Levallois-Perret, Ranska:ssa.

Kuinka pitkä Théo Epailly on?

Théo Epailly:n pituus on 1,78 m.

Kummalla jalalla Théo Epailly pelaa?

Théo Epailly pelaa oikealla jalalla.

Milloin Théo Epailly:n sopimus päättyy?

Théo Epailly:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2027 asti.

Tässä aliosassa ei vielä juttuja

Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.