PELAAJA
Aktiivinen
Thibo Baeten
Markkina-arvo
500,0 t. €
28. toukokuuta 2026
Seura
Hyökkääjä
- Aseman tarkennos
- Keskushyökkääjä
- Kätisyys
- Vasen
- Syntynyt
- 4. kesäkuuta 2002
- Syntymäpaikka
- Aalst, Belgia
- Pituus
- 1,85 m
- Kansallisuus
- Belgia
- Seurassa siitä
- 6. heinäkuuta 2023
- Sopimus voimassa
- 30. kesäkuuta 2029
- Agentti
- CAA Base Ltd
Seuraava ottelu
Eredivisie
· De Adelaarshorst, Deventer
Kaudet
Vain täydet kaudet, saakka 25/26
Kaudet
6
Ottelut
57
Maalit
4
Syötöt
5
Sarja
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 20 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| 24/25 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | Eredivisie | Go Ahead Eagles | 26 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Kotimaiset cupit
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | KNVB Beker | Go Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 | Johan Cruijff Schaal | Go Ahead Eagles | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24/25 | KNVB Beker | Roda JC Kerkrade | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | KNVB Beker | Go Ahead Eagles | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 20/21 | KNVB Beker | NEC Nijmegen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mannertason seurakilpailut
| Kausi | Sarja | Seura | Ottelut | Maalit | Syötöt | Keltaiset | Punaiset |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | UECL Quali | Go Ahead Eagles | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pelipaidan numerot
Pelipaidan numerot kirjataan vuodesta 2013 alkaen.
Seura
| Kausi | Seura | Numero | Ottelut |
|---|---|---|---|
| 25/26 | 23 | 33 | |
| 2024 | 9 | 4 | |
| 2024 | 97 | 1 | |
| 23/24 | 32 | 37 | |
| 2021 | 9 | 1 | |
| 2020 | 99 | 1 |
Siirtohistoria
| Kausi | Kohteeseen | Tyyppi | Summa |
|---|---|---|---|
| 24/25 | Paluu lainasta | — | |
| 24/25 | Lainalla | — | |
| 23/24 | Siirto | 400,0 t. € | |
| 23/24 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 22/23 | Paluu lainasta | — | |
| 22/23 | Lainalla | — | |
| 21/22 | Paluu lainasta | — | |
| 21/22 | Lainalla | — | |
| 20/21 | Siirto | Ei julkistettu | |
| 19/20 | Siirto | Ei julkistettu |
Markkina-arvo
Nykyinen
500,0 t. €
Kaikkien aikojen korkein
1,0 milj. €
päivä 30. toukokuuta 2023
- 21.10.2020: €400k, FC Brügge U21
- 23.6.2022: €250k, Torino U19
- 5.10.2022: €500k, Beerschot VA
- 22.12.2022: €800k, Beerschot VA
- 30.5.2023: €1m, Beerschot VA
- 17.10.2023: €800k, Go Ahead Eagles
- 15.12.2023: €600k, Go Ahead Eagles
- 10.12.2024: €500k, Roda JC
- 9.6.2025: €400k, Roda JC
- 2.12.2025: €350k, Go Ahead Eagles
- 11.3.2026: €500k, Go Ahead Eagles
- 28.5.2026: €500k, Go Ahead Eagles
Viimeisin muutos
Usein kysytyt kysymykset
Missä seurassa Thibo Baeten pelaa?
- Thibo Baeten pelaa Go Ahead Eagles:ssa.
Mikä pelipaita-numero Thibo Baeten:lla on?
- Thibo Baeten käyttää numero 23 paitaa. Seura on Go Ahead Eagles.
Missä asemassa Thibo Baeten pelaa?
- Thibo Baeten pelaa asemassa Keskushyökkääjä.
Kuinka vanha Thibo Baeten on?
- Thibo Baeten on 24-vuotias, syntynyt 4. kesäkuuta 2002.
Mikä on Thibo Baeten:n markkina-arvo?
- Thibo Baeten:n markkina-arvo on 500,0 t. €, arvioitu 28. toukokuuta 2026.
Mikä on Thibo Baeten:n korkein kirjattu markkina-arvo?
- Thibo Baeten:n korkein kirjattu markkina-arvo on 1,0 milj. €, 30. toukokuuta 2023.
Kuinka monta maalia Thibo Baeten on tehnyt?
- Tilastoissamme Thibo Baeten on pelannut 57 ottelua. Näissä tilastoiduissa kausissa Thibo Baeten teki 4 maalia. Nämä luvut kattavat vain tilastoissamme olevat kaudet, eivätkä ole täydellinen urataulu.
Mikä on Thibo Baeten:n kansalaisuus?
- Thibo Baeten:n kansalaisuus on Belgia.
Missä Thibo Baeten syntyi?
- Thibo Baeten syntyi Aalst, Belgia:ssa.
Kuinka pitkä Thibo Baeten on?
- Thibo Baeten:n pituus on 1,85 m.
Kummalla jalalla Thibo Baeten pelaa?
- Thibo Baeten pelaa vasemmalla jalalla.
Milloin Thibo Baeten:n sopimus päättyy?
- Thibo Baeten:n sopimus jatkuu 30. kesäkuuta 2029 asti.
Tässä aliosassa ei vielä juttuja
Julkaisemme päivittäin — palaa takaisin, löydät jotain.