SPELER
Actief
Ahmet Emin Cömert
Club
Verdediger
- Positiedetail
- Linksback
- Geboren
- 18 september 2008
- Nationaliteit
- Turkije
Veelgestelde vragen
Voor welke club speelt Ahmet Emin Cömert?
- De huidige club van Ahmet Emin Cömert is Kayserispor.
Welke positie speelt Ahmet Emin Cömert?
- Ahmet Emin Cömert speelt op de positie Linksback.
Hoe oud is Ahmet Emin Cömert?
- Ahmet Emin Cömert is 18 jaar oud, geboren op 18 september 2008.
Wat is de nationaliteit van Ahmet Emin Cömert?
- De nationaliteit van Ahmet Emin Cömert is Turkije.
Nog niets in deze subrubriek
We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.