SPELER
Actief
Anselmo García MacNulty
Marktwaarde
€ 1,5 mln.
28 mei 2026
Club
Verdediger
- Positiedetail
- Centrumverdediger
- Sterke voet
- Links
- Geboren
- 19 februari 2003
- Geboorteplaats
- Sevilla, Spanje
- Lengte
- 1,90 m
- Nationaliteit
- Ierland
- Bij club sinds
- 26 juli 2023
- Makelaar
- LEADERBROCK
Seizoenen
Alleen volledige seizoenen, tot 25/26
Seizoenen
3
Wedstrijden
101
Doelpunten
5
Assists
2
Competitie
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Eredivisie | PEC Zwolle | 32 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| 24/25 | Eredivisie | PEC Zwolle | 34 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 23/24 | Eredivisie | PEC Zwolle | 31 | 2 | 2 | 10 | 0 |
Bekertoernooien
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | KNVB Beker | PEC Zwolle | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24/25 | KNVB Beker | PEC Zwolle | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | KNVB Beker | PEC Zwolle | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rugnummers
Rugnummers worden vanaf 2013 bijgehouden.
Club
| Seizoen | Club | Nummer | Wedstrijden | Als aanvoerder |
|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 4 | 34 | 1 | |
| 24/25 | 4 | 35 | — | |
| 23/24 | 15 | 34 | — | |
| 22/23 | 3 | 3 | — |
Carrièrestappen
| Seizoen | Naar | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|
| 26/27 | — | ||
| 23/24 | Transfer | Transfervrij | |
| 22/23 | Transfer | Transfervrij | |
| 22/23 | Transfer | Transfervrij | |
| 21/22 | Transfer | Niet openbaar | |
| 20/21 | Transfer | Niet openbaar | |
| 19/20 | Transfer | Niet openbaar |
Marktwaarde
Huidige waarde
€ 1,5 mln.
- 7 aug 2021: €300k, Wolfsburg
- 3 apr 2023: €400k, NAC Breda
- 4 jul 2023: €450k, Wolfsburg
- 17 okt 2023: €700k, PEC Zwolle
- 15 dec 2023: €750k, PEC Zwolle
- 18 mrt 2024: €1m, PEC Zwolle
- 28 mei 2025: €1,50m, PEC Zwolle
- 28 mei 2026: €1,50m, PEC Zwolle
Laatste wijziging
Veelgestelde vragen
Voor welke club speelt Anselmo García MacNulty?
- De huidige club van Anselmo García MacNulty is PEC Zwolle.
Welk rugnummer draagt Anselmo García MacNulty?
- Anselmo García MacNulty draagt rugnummer 4. De club is PEC Zwolle.
Welke positie speelt Anselmo García MacNulty?
- Anselmo García MacNulty speelt op de positie Centrumverdediger.
Hoe oud is Anselmo García MacNulty?
- Anselmo García MacNulty is 23 jaar oud, geboren op 19 februari 2003.
Wat is de marktwaarde van Anselmo García MacNulty?
- De marktwaarde van Anselmo García MacNulty is € 1,5 mln., vastgesteld op 28 mei 2026.
Hoeveel doelpunten heeft Anselmo García MacNulty gemaakt?
- In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Anselmo García MacNulty 101 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Anselmo García MacNulty 5 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.
Hoeveel interlands heeft Anselmo García MacNulty gespeeld?
- Anselmo García MacNulty heeft 12 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Ierland.
Wat is de nationaliteit van Anselmo García MacNulty?
- De nationaliteit van Anselmo García MacNulty is Ierland.
Waar is Anselmo García MacNulty geboren?
- Anselmo García MacNulty is geboren in Sevilla, Spanje.
Hoe lang is Anselmo García MacNulty?
- De lengte van Anselmo García MacNulty is 1,90 m.
Met welke voet speelt Anselmo García MacNulty het liefst?
- Anselmo García MacNulty speelt het liefst met links.
Nog niets in deze subrubriek
We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.