Flagside.football
SPELER
Actief

Bart Verbruggen

Marktwaarde
€ 40,0 mln.
3 juni 2026
Club
Brighton & Hove Albion
Doelman
Positiedetail
Doelman
Sterke voet
Rechts
Geboren
18 augustus 2002
Geboorteplaats
Zwolle, Nederland
Lengte
1,93 m
Nationaliteit
Nederland
Bij club sinds
3 juli 2023
Contract tot
30 juni 2028
Makelaar
Stirr Associates

Volgende wedstrijd

Premier League
SunderlandvBrighton & Hove Albion

· Stadium of Light, Sunderland

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
5
Wedstrijden
122
Nul gespeeld
33

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsTegendoelpuntenNul gespeeldGele kaartenRode kaarten
25/26Premier LeagueBrighton & Hove Albion38461030
24/25Premier LeagueBrighton & Hove Albion3658750
23/24Premier LeagueBrighton & Hove Albion2128430
22/23JPLRSC Anderlecht1721800

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsTegendoelpuntenNul gespeeldGele kaartenRode kaarten
24/25FA CupBrighton & Hove Albion36000
2024EFL CupBrighton & Hove Albion10100
23/24FA CupBrighton & Hove Albion24000
22/23EFL CupBrighton & Hove Albion11000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsTegendoelpuntenNul gespeeldGele kaartenRode kaarten
23/24Europa LeagueBrighton & Hove Albion30300

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Bart Verbruggen?

De huidige club van Bart Verbruggen is Brighton & Hove Albion.

Welk rugnummer draagt Bart Verbruggen?

Bart Verbruggen draagt rugnummer 1. De club is Brighton.

Welke positie speelt Bart Verbruggen?

Bart Verbruggen speelt op de positie Doelman.

Hoe oud is Bart Verbruggen?

Bart Verbruggen is 24 jaar oud, geboren op 18 augustus 2002.

Wat is de marktwaarde van Bart Verbruggen?

De marktwaarde van Bart Verbruggen is € 40,0 mln., vastgesteld op 3 juni 2026.

Hoeveel doelpunten heeft Bart Verbruggen gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Bart Verbruggen 122 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Bart Verbruggen 0 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Bart Verbruggen gespeeld?

Bart Verbruggen heeft 33 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Nederland.

Wat is de nationaliteit van Bart Verbruggen?

De nationaliteit van Bart Verbruggen is Nederland.

Waar is Bart Verbruggen geboren?

Bart Verbruggen is geboren in Zwolle, Nederland.

Hoe lang is Bart Verbruggen?

De lengte van Bart Verbruggen is 1,93 m.

Met welke voet speelt Bart Verbruggen het liefst?

Bart Verbruggen speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Bart Verbruggen af?

Het contract van Bart Verbruggen loopt tot 30 juni 2028.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.