Flagside.football
SPELER
Actief

Behar Neziri

Marktwaarde
€ 1,2 mln.
2 juni 2026
Club
FC St. Gallen 1879
Middenvelder
Positiedetail
Defensief middenveld
Sterke voet
Rechts
Geboren
6 januari 2003
Geboorteplaats
Lauingen, Duitsland
Lengte
1,85 m
Nationaliteit
Duitsland
Bij club sinds
1 juli 2025
Contract tot
30 juni 2028
Makelaar
Bola

Rugnummers

Rugnummers worden vanaf 2013 bijgehouden.

Club

SeizoenClubNummerWedstrijden
2025FC St. Gallen617
2024FC St. Gallen661

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Behar Neziri?

De huidige club van Behar Neziri is FC St. Gallen 1879.

Welk rugnummer draagt Behar Neziri?

Behar Neziri draagt rugnummer 6. De club is FC St. Gallen.

Welke positie speelt Behar Neziri?

Behar Neziri speelt op de positie Defensief middenveld.

Hoe oud is Behar Neziri?

Behar Neziri is 23 jaar oud, geboren op 6 januari 2003.

Wat is de marktwaarde van Behar Neziri?

De marktwaarde van Behar Neziri is € 1,2 mln., vastgesteld op 2 juni 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Behar Neziri?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Behar Neziri was € 1,5 mln., op 29 december 2025.

Hoeveel interlands heeft Behar Neziri gespeeld?

Behar Neziri heeft 6 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Duitsland.

Wat is de nationaliteit van Behar Neziri?

De nationaliteit van Behar Neziri is Duitsland.

Waar is Behar Neziri geboren?

Behar Neziri is geboren in Lauingen, Duitsland.

Hoe lang is Behar Neziri?

De lengte van Behar Neziri is 1,85 m.

Met welke voet speelt Behar Neziri het liefst?

Behar Neziri speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Behar Neziri af?

Het contract van Behar Neziri loopt tot 30 juni 2028.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.