Flagside.football
SPELER
Actief

Bendegúz Kovács

Club
AZ Alkmaar
Aanvaller
Positiedetail
Centrumspits
Sterke voet
Links
Geboren
31 maart 2007
Geboorteplaats
Fehérgyarmat, Hongarije
Lengte
1,99 m
Nationaliteit
Hongarije
Contract tot
30 juni 2028
Makelaar
LEADERBROCK

Volgende wedstrijd

Eredivisie
Feyenoord RotterdamvAZ Alkmaar

· De Kuip, Rotterdam

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
1
Wedstrijden
3
Doelpunten
0
Assists
0

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26EredivisieAZ Alkmaar30000

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Bendegúz Kovács?

De huidige club van Bendegúz Kovács is AZ Alkmaar.

Welk rugnummer droeg Bendegúz Kovács?

Bendegúz Kovács droeg rugnummer 45 in het seizoen 2026. De club was AZ Alkmaar.

Welke positie speelt Bendegúz Kovács?

Bendegúz Kovács speelt op de positie Centrumspits.

Hoe oud is Bendegúz Kovács?

Bendegúz Kovács is 19 jaar oud, geboren op 31 maart 2007.

Hoeveel doelpunten heeft Bendegúz Kovács gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Bendegúz Kovács 3 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Bendegúz Kovács 0 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Bendegúz Kovács gespeeld?

Bendegúz Kovács heeft 2 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Hongarije.

Wat is de nationaliteit van Bendegúz Kovács?

De nationaliteit van Bendegúz Kovács is Hongarije.

Waar is Bendegúz Kovács geboren?

Bendegúz Kovács is geboren in Fehérgyarmat, Hongarije.

Hoe lang is Bendegúz Kovács?

De lengte van Bendegúz Kovács is 1,99 m.

Met welke voet speelt Bendegúz Kovács het liefst?

Bendegúz Kovács speelt het liefst met links.

Wanneer loopt het contract van Bendegúz Kovács af?

Het contract van Bendegúz Kovács loopt tot 30 juni 2028.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.