Flagside.football
SPELER
Actief

Bernt Klaverboer

Marktwaarde
€ 3,0 mln.
28 mei 2026
Club
SC Heerenveen
Doelman
Positiedetail
Doelman
Sterke voet
Rechts
Geboren
26 september 2005
Geboorteplaats
Katlijk, Nederland
Lengte
1,90 m
Nationaliteit
Nederland
Bij club sinds
1 juli 2023
Contract tot
30 juni 2027
Makelaar
V4S

Volgende wedstrijd

Eredivisie
PSV EindhovenvHeerenveen

· Philips Stadion, Eindhoven

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
2
Wedstrijden
33
Nul gespeeld
7

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsTegendoelpuntenNul gespeeldGele kaartenRode kaarten
25/26EredivisieSC Heerenveen2944520

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsTegendoelpuntenNul gespeeldGele kaartenRode kaarten
25/26KNVB BekerSC Heerenveen35100
24/25KNVB BekerSC Heerenveen10101

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Bernt Klaverboer?

De huidige club van Bernt Klaverboer is SC Heerenveen.

Welk rugnummer draagt Bernt Klaverboer?

Bernt Klaverboer draagt rugnummer 22. De club is Heerenveen.

Welke positie speelt Bernt Klaverboer?

Bernt Klaverboer speelt op de positie Doelman.

Hoe oud is Bernt Klaverboer?

Bernt Klaverboer is 21 jaar oud, geboren op 26 september 2005.

Wat is de marktwaarde van Bernt Klaverboer?

De marktwaarde van Bernt Klaverboer is € 3,0 mln., vastgesteld op 28 mei 2026.

Hoeveel doelpunten heeft Bernt Klaverboer gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Bernt Klaverboer 33 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Bernt Klaverboer 0 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Bernt Klaverboer gespeeld?

Bernt Klaverboer heeft 2 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Nederland.

Wat is de nationaliteit van Bernt Klaverboer?

De nationaliteit van Bernt Klaverboer is Nederland.

Waar is Bernt Klaverboer geboren?

Bernt Klaverboer is geboren in Katlijk, Nederland.

Hoe lang is Bernt Klaverboer?

De lengte van Bernt Klaverboer is 1,90 m.

Met welke voet speelt Bernt Klaverboer het liefst?

Bernt Klaverboer speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Bernt Klaverboer af?

Het contract van Bernt Klaverboer loopt tot 30 juni 2027.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.