Flagside.football
SPELER
Actief

Carles Aleñá

Marktwaarde
€ 3,0 mln.
5 juni 2026
Club
Deportivo Alavés
Middenvelder
Positiedetail
Centraal middenveld
Sterke voet
Links
Geboren
5 januari 1998
Geboorteplaats
Mataró, Spanje
Lengte
1,80 m
Nationaliteit
Spanje
Bij club sinds
24 juli 2025
Contract tot
30 juni 2029
Makelaar
De la Peña & Sostres

Volgende wedstrijd

LaLiga
AlavésvAtlético Madrid

· Mendizorrotza, Vitoria-Gasteiz

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
10
Wedstrijden
248
Doelpunten
9
Assists
19

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26LaLigaDeportivo Alavés340450
24/25LaLigaDeportivo Alavés140210
24/25LaLigaGetafe CF100010
23/24LaLigaGetafe CF291150
22/23LaLigaGetafe CF3522120
21/22LaLigaGetafe CF331261
20/21LaLigaGetafe CF222220
20/21LaLigaFC Barcelona20010
19/20LaLigaReal Betis Balompié171010
19/20LaLigaFC Barcelona40000
18/19LaLigaFC Barcelona151020
16/17LaLigaFC Barcelona30010

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Copa del ReyDeportivo Alavés40000
24/25Copa del ReyGetafe CF10000
23/24Copa del ReyGetafe CF30310
22/23Copa del ReyGetafe CF30120
19/20Copa del ReyReal Betis Balompié20220
18/19Copa del ReyFC Barcelona60010
17/18Copa del ReyFC Barcelona30010
16/17Copa del ReyFC Barcelona11000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
20/21Champions LeagueFC Barcelona30000
19/20Champions LeagueFC Barcelona10000
18/19Champions LeagueFC Barcelona30000

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Carles Aleñá?

De huidige club van Carles Aleñá is Deportivo Alavés.

Welk rugnummer draagt Carles Aleñá?

Carles Aleñá draagt rugnummer 21. De club is Alavés.

Welke positie speelt Carles Aleñá?

Carles Aleñá speelt op de positie Centraal middenveld.

Hoe oud is Carles Aleñá?

Carles Aleñá is 28 jaar oud, geboren op 5 januari 1998.

Wat is de marktwaarde van Carles Aleñá?

De marktwaarde van Carles Aleñá is € 3,0 mln., vastgesteld op 5 juni 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Carles Aleñá?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Carles Aleñá was € 30,0 mln., op 11 juni 2019.

Hoeveel doelpunten heeft Carles Aleñá gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Carles Aleñá 248 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Carles Aleñá 9 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Carles Aleñá gespeeld?

Carles Aleñá heeft 3 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Spanje.

Wat is de nationaliteit van Carles Aleñá?

De nationaliteit van Carles Aleñá is Spanje.

Waar is Carles Aleñá geboren?

Carles Aleñá is geboren in Mataró, Spanje.

Hoe lang is Carles Aleñá?

De lengte van Carles Aleñá is 1,80 m.

Met welke voet speelt Carles Aleñá het liefst?

Carles Aleñá speelt het liefst met links.

Wanneer loopt het contract van Carles Aleñá af?

Het contract van Carles Aleñá loopt tot 30 juni 2029.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.