Flagside.football
SPELER
Actief

Jon Martín

Marktwaarde
€ 25,0 mln.
5 juni 2026
Club
Real Sociedad
Verdediger
Positiedetail
Centrumverdediger
Sterke voet
Rechts
Geboren
23 april 2006
Geboorteplaats
Donostia-San Sebastián, Spanje
Lengte
1,87 m
Nationaliteit
Spanje
Bij club sinds
1 juli 2024
Contract tot
30 juni 2031
Makelaar
IDUB GLOBAL

Volgende wedstrijd

LaLiga
Real SociedadvDeportivo

· Reale Arena, San Sebastian

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
3
Wedstrijden
50
Doelpunten
2
Assists
1

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26LaLigaReal Sociedad252060
24/25LaLigaReal Sociedad130120
23/24LaLigaReal Sociedad10000

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Copa del ReyReal Sociedad70000
24/25Copa del ReyReal Sociedad10000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
24/25Europa LeagueReal Sociedad30000

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Jon Martín?

De huidige club van Jon Martín is Real Sociedad.

Welk rugnummer draagt Jon Martín?

Jon Martín draagt rugnummer 31. De club is Real Sociedad.

Welke positie speelt Jon Martín?

Jon Martín speelt op de positie Centrumverdediger.

Hoe oud is Jon Martín?

Jon Martín is 20 jaar oud, geboren op 23 april 2006.

Wat is de marktwaarde van Jon Martín?

De marktwaarde van Jon Martín is € 25,0 mln., vastgesteld op 5 juni 2026.

Hoeveel doelpunten heeft Jon Martín gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Jon Martín 50 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Jon Martín 2 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Jon Martín gespeeld?

Jon Martín heeft 4 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Spanje.

Wat is de nationaliteit van Jon Martín?

De nationaliteit van Jon Martín is Spanje.

Waar is Jon Martín geboren?

Jon Martín is geboren in Donostia-San Sebastián, Spanje.

Hoe lang is Jon Martín?

De lengte van Jon Martín is 1,87 m.

Met welke voet speelt Jon Martín het liefst?

Jon Martín speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Jon Martín af?

Het contract van Jon Martín loopt tot 30 juni 2031.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.