Flagside.football
SPELER
Actief

Jonathan David

Marktwaarde
€ 30,0 mln.
29 mei 2026
Atlético de Madrid
#15Aanvaller
Positiedetail
Centrumspits
Sterke voet
Beide
Leeftijd
26
Geboren
14 januari 2000
Geboorteplaats
Brooklyn, New York, Verenigde Staten
Lengte
1,78 m
Nationaliteit
Canada
Bij club sinds
4 juli 2025
Contract tot
30 juni 2030

Volgende wedstrijd

Serie A
CagliarivJuventus

· Unipol Domus, Cagliari

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
13
Wedstrijden
324
Doelpunten
141
Assists
42

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Serie AJuventus FC356400
24/25Ligue 1LOSC Lille3216540
23/24Ligue 1LOSC Lille3419440
22/23Ligue 1LOSC Lille3724460
21/22Ligue 1LOSC Lille3815030
20/21Ligue 1LOSC Lille3713300
19/20JPLKAA Gent2718840
18/19JPLKAA Gent238410

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Italy CupJuventus FC20000
2021Trophée des ChampionsLOSC Lille10000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Champions LeagueJuventus FC92100
24/25Champions LeagueLOSC Lille107220
2024Champions League Qu.LOSC Lille42200
2023UECL QualiLOSC Lille21110
21/22Champions LeagueLOSC Lille83000
20/21Europa LeagueLOSC Lille80210
19/20Europa LeagueKAA Gent73000
2019Europa League QualifyingKAA Gent62210
2018Europa League QualifyingKAA Gent42000

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Jonathan David?

De huidige club van Jonathan David is Atlético de Madrid.

Welk rugnummer draagt Jonathan David?

Jonathan David draagt rugnummer 15. De club is Atlético de Madrid.

Welke positie speelt Jonathan David?

Jonathan David speelt op de positie Centrumspits.

Hoe oud is Jonathan David?

Jonathan David is 26 jaar oud, geboren op 14 januari 2000.

Wat is de marktwaarde van Jonathan David?

De marktwaarde van Jonathan David is € 30,0 mln., vastgesteld op 29 mei 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Jonathan David?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Jonathan David was € 60,0 mln., op 27 maart 2023.

Hoeveel doelpunten heeft Jonathan David gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Jonathan David 324 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Jonathan David 141 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Jonathan David gespeeld?

Jonathan David heeft 82 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Canada. Jonathan David maakte 42 doelpunten voor het nationale team.

Wat is de nationaliteit van Jonathan David?

De nationaliteit van Jonathan David is Canada.

Waar is Jonathan David geboren?

Jonathan David is geboren in Brooklyn, New York, Verenigde Staten.

Hoe lang is Jonathan David?

De lengte van Jonathan David is 1,78 m.

Met welke voet speelt Jonathan David het liefst?

Jonathan David speelt met beide benen.

Wanneer loopt het contract van Jonathan David af?

Het contract van Jonathan David loopt tot 30 juni 2030.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.