SPELER
Actief
Jonathan de Guzmán
Marktwaarde
€ 50,0K
28 mei 2026
Club
Middenvelder
- Positiedetail
- Centraal middenveld
- Sterke voet
- Rechts
- Geboren
- 13 september 1987
- Geboorteplaats
- Toronto, Ontario, Canada
- Lengte
- 1,73 m
- Nationaliteit
- Nederland
- Bij club sinds
- 22 juli 2022
- Makelaar
- Juzzt Football
Seizoenen
Alleen volledige seizoenen, tot 25/26
Seizoenen
18
Wedstrijden
319
Doelpunten
32
Assists
36
Competitie
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24/25 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 31 | 1 | 2 | 6 | 0 |
| 22/23 | Eredivisie | Sparta Rotterdam | 21 | 2 | 1 | 4 | 0 |
| 21/22 | Super League 1 | Omilos Filathlon Irakliou FC | 19 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 20/21 | Super League 1 | Omilos Filathlon Irakliou FC | 13 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| 19/20 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 18/19 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 28 | 3 | 6 | 4 | 0 |
| 17/18 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 16 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| 16/17 | Serie A | Chievo Verona | 27 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 15/16 | Serie A | AC Carpi | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 14/15 | Serie A | SSC Napoli | 23 | 3 | 1 | 1 | 0 |
| 13/14 | Premier League | Swansea City | 34 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| 12/13 | Premier League | Swansea City | 37 | 5 | 6 | 6 | 0 |
Bekertoernooien
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | KNVB Beker | Sparta Rotterdam | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21/22 | Kypello Elladas | Omilos Filathlon Irakliou FC | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | DFL-Supercup | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18/19 | DFB-Pokal | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17/18 | DFB-Pokal | Eintracht Frankfurt | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 16/17 | Italy Cup | Chievo Verona | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14/15 | Italy Cup | SSC Napoli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2014 | Supercoppa Italiana | SSC Napoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 13/14 | FA Cup | Swansea City | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12/13 | FA Cup | Swansea City | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Continentale clubcompetities
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Europa League Qualifying | Eintracht Frankfurt | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 18/19 | Europa League | Eintracht Frankfurt | 9 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| 14/15 | Europa League | SSC Napoli | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 13/14 | Europa League | Swansea City | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 2013 | Europa League Qualifying | Swansea City | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rugnummers
Rugnummers worden vanaf 2013 bijgehouden.
Club
| Seizoen | Club | Nummer | Wedstrijden | Als aanvoerder |
|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 13 | 11 | — | |
| 24/25 | 22 | 14 | — | |
| 23/24 | 6 | 26 | 7 | |
| 22/23 | 6 | 16 | 1 | |
| 21/22 | 33 | 21 | — | |
| 20/21 | 33 | 15 | — | |
| 19/20 | 6 | 22 | — | |
| 18/19 | 6 | 49 | — | |
| 17/18 | 6 | 20 | — | |
| 2016 | 16 | 11 | — | |
| 16/17 | 1 | 37 | — | |
| 2015 | 16 | 1 | — | |
| 14/15 | 6 | 44 | — | |
| 13/14 | 20 | 48 | — |
Carrièrestappen
| Seizoen | Naar | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|
| 26/27 | Niet openbaar | ||
| 22/23 | Transfer | Transfervrij | |
| 20/21 | Transfer | Niet openbaar | |
| 20/21 | Transfer | Niet openbaar | |
| 17/18 | Transfer | € 1,0 mln. | |
| 16/17 | Transfer | Transfervrij | |
| 16/17 | Transfer | Transfervrij | |
| 15/16 | Transfer | Transfervrij | |
| 15/16 | Transfer | Transfervrij | |
| 14/15 | Transfer | € 6,0 mln. |
Marktwaarde
Huidige waarde
€ 50,0K
Hoogste ooit
€ 10,0 mln.
op 20 juli 2014
- 18 jan 2006: €3m, Feyenoord
- 23 jan 2006: €4m, Feyenoord
- 8 feb 2007: €5m, Feyenoord
- 7 jan 2008: €5,50m, Feyenoord
- 18 jul 2008: €6,50m, Feyenoord
- 20 aug 2010: €4,50m, RCD Mallorca
- 10 dec 2010: €5m, RCD Mallorca
- 3 sep 2011: €8m, Villarreal
- 3 feb 2012: €6m, Villarreal
- 28 jan 2013: €8m, Swansea
- 2 jul 2013: €9m, Swansea
- 20 jul 2014: €10m, Villarreal
- 8 nov 2014: €7,50m, Napoli
- 7 jan 2015: €8m, Napoli
- 5 nov 2015: €5m, Napoli
- 4 jan 2016: €4m, Napoli
- 15 jul 2016: €3m, Napoli
- 2 jan 2017: €3m, Chievo Verona
- 8 jun 2017: €2m, Chievo Verona
- 28 dec 2017: €1,75m, Frankfurt
- 5 jun 2018: €2,50m, Frankfurt
- 18 dec 2018: €3m, Frankfurt
- 5 jun 2019: €2,50m, Frankfurt
- 17 dec 2019: €1,50m, Frankfurt
- 8 apr 2020: €1,20m, Frankfurt
- 12 feb 2021: €400k, OFI Crete
- 9 jun 2022: €300k, OFI Crete
- 11 nov 2022: €300k, Sparta Rotterdam
- 31 mei 2024: €250k, Sparta Rotterdam
- 17 dec 2024: €175k, Sparta Rotterdam
- 28 mrt 2025: €100k, Sparta Rotterdam
- 28 mei 2025: €50k, Sparta Rotterdam
- 28 mei 2026: €50k, Sparta Rotterdam
Laatste wijziging
Veelgestelde vragen
Voor welke club speelt Jonathan de Guzmán?
- De huidige club van Jonathan de Guzmán is Sparta Rotterdam.
Welk rugnummer draagt Jonathan de Guzmán?
- Jonathan de Guzmán draagt rugnummer 13. De club is Sparta R..
Welke positie speelt Jonathan de Guzmán?
- Jonathan de Guzmán speelt op de positie Centraal middenveld.
Hoe oud is Jonathan de Guzmán?
- Jonathan de Guzmán is 39 jaar oud, geboren op 13 september 1987.
Wat is de marktwaarde van Jonathan de Guzmán?
- De marktwaarde van Jonathan de Guzmán is € 50,0K, vastgesteld op 28 mei 2026.
Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Jonathan de Guzmán?
- De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Jonathan de Guzmán was € 10,0 mln., op 20 juli 2014.
Hoeveel doelpunten heeft Jonathan de Guzmán gemaakt?
- In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Jonathan de Guzmán 319 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Jonathan de Guzmán 32 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.
Hoeveel interlands heeft Jonathan de Guzmán gespeeld?
- Jonathan de Guzmán heeft 14 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Nederland.
Wat is de nationaliteit van Jonathan de Guzmán?
- De nationaliteit van Jonathan de Guzmán is Nederland.
Waar is Jonathan de Guzmán geboren?
- Jonathan de Guzmán is geboren in Toronto, Ontario, Canada.
Hoe lang is Jonathan de Guzmán?
- De lengte van Jonathan de Guzmán is 1,73 m.
Met welke voet speelt Jonathan de Guzmán het liefst?
- Jonathan de Guzmán speelt het liefst met rechts.
Nog niets in deze subrubriek
We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.