Flagside.football
SPELER
Actief

Ola Brynhildsen

Marktwaarde
€ 2,5 mln.
28 mei 2026
Club
Fotballklubben Bodø/Glimt
Aanvaller
Positiedetail
Centrumspits
Sterke voet
Rechts
Geboren
27 april 1999
Geboorteplaats
Bærum, Noorwegen
Lengte
1,75 m
Nationaliteit
Noorwegen
Bij club sinds
31 maart 2026
Contract tot
30 juni 2030

Volgende wedstrijd

Eliteserien
Bodo/GlimtvKristiansund BK

· Aspmyra Stadion, Bodø/Glimt

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 24/25

Seizoenen
4
Wedstrijden
36
Doelpunten
8
Assists
0

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
24/25SuperligaFC Midtjylland62000
23/24SuperligaFC Midtjylland164010

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
23/24Oddset PokalenFC Midtjylland31000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
2024Champions League Qu.FC Midtjylland50000
2023Champions League Qu.Molde Fotballklubb61010

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Ola Brynhildsen?

De huidige club van Ola Brynhildsen is Fotballklubben Bodø/Glimt.

Welk rugnummer droeg Ola Brynhildsen?

Ola Brynhildsen droeg rugnummer 17 in het seizoen 2026. De club was Bodø/Glimt.

Welke positie speelt Ola Brynhildsen?

Ola Brynhildsen speelt op de positie Centrumspits.

Hoe oud is Ola Brynhildsen?

Ola Brynhildsen is 27 jaar oud, geboren op 27 april 1999.

Wat is de marktwaarde van Ola Brynhildsen?

De marktwaarde van Ola Brynhildsen is € 2,5 mln., vastgesteld op 28 mei 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Ola Brynhildsen?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Ola Brynhildsen was € 3,2 mln., op 29 juni 2023.

Hoeveel doelpunten heeft Ola Brynhildsen gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Ola Brynhildsen 36 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Ola Brynhildsen 8 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Ola Brynhildsen gespeeld?

Ola Brynhildsen heeft 4 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Noorwegen.

Wat is de nationaliteit van Ola Brynhildsen?

De nationaliteit van Ola Brynhildsen is Noorwegen.

Waar is Ola Brynhildsen geboren?

Ola Brynhildsen is geboren in Bærum, Noorwegen.

Hoe lang is Ola Brynhildsen?

De lengte van Ola Brynhildsen is 1,75 m.

Met welke voet speelt Ola Brynhildsen het liefst?

Ola Brynhildsen speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Ola Brynhildsen af?

Het contract van Ola Brynhildsen loopt tot 30 juni 2030.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.