Flagside.football
SPELER
Actief

Sergio Canales

Marktwaarde
€ 3,0 mln.
20 mei 2026
Club
CF Monterrey
Middenvelder
Positiedetail
Aanvallend middenveld
Sterke voet
Links
Geboren
16 februari 1991
Geboorteplaats
Santander, Spanje
Lengte
1,75 m
Nationaliteit
Spanje
Bij club sinds
24 juli 2023
Contract tot
30 juni 2028
Makelaar
GLOBAL GOAL

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 2023

Seizoenen
13
Wedstrijden
410
Doelpunten
56
Assists
57

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
22/23LaLigaReal Betis Balompié314341
21/22LaLigaReal Betis Balompié345870
20/21LaLigaReal Betis Balompié318640
19/20LaLigaReal Betis Balompié366650
18/19LaLigaReal Betis Balompié327250
17/18LaLigaReal Sociedad364540
16/17LaLigaReal Sociedad310420
15/16LaLigaReal Sociedad160030
14/15LaLigaReal Sociedad364530
13/14LaLigaValencia CF190210
13/14LaLigaReal Sociedad162130
12/13LaLigaValencia CF132210

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
2023SupercopaReal Betis Balompié10000
22/23Copa del ReyReal Betis Balompié20000
21/22Copa del ReyReal Betis Balompié62100
20/21Copa del ReyReal Betis Balompié32000
19/20Copa del ReyReal Betis Balompié10000
18/19Copa del ReyReal Betis Balompié81010
17/18Copa del ReyReal Sociedad21000
16/17Copa del ReyReal Sociedad60000
15/16Copa del ReyReal Sociedad21000
14/15Copa del ReyReal Sociedad30010
13/14Copa del ReyValencia CF30010
13/14Copa del ReyReal Sociedad20000
12/13Copa del ReyValencia CF10000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
22/23Europa LeagueReal Betis Balompié82000
21/22Europa LeagueReal Betis Balompié81300
18/19Europa LeagueReal Betis Balompié61130
17/18Europa LeagueReal Sociedad70610
2014Europa League QualifyingReal Sociedad41100
13/14Europa LeagueValencia CF52100
12/13Champions LeagueValencia CF10000

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Sergio Canales?

De huidige club van Sergio Canales is CF Monterrey.

Welk rugnummer draagt Sergio Canales?

Sergio Canales draagt rugnummer 10. De club is Monterrey.

Welke positie speelt Sergio Canales?

Sergio Canales speelt op de positie Aanvallend middenveld.

Hoe oud is Sergio Canales?

Sergio Canales is 35 jaar oud, geboren op 16 februari 1991.

Wat is de marktwaarde van Sergio Canales?

De marktwaarde van Sergio Canales is € 3,0 mln., vastgesteld op 20 mei 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Sergio Canales?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Sergio Canales was € 25,0 mln., op 11 juni 2019.

Hoeveel doelpunten heeft Sergio Canales gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Sergio Canales 410 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Sergio Canales 56 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Sergio Canales gespeeld?

Sergio Canales heeft 11 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Spanje. Sergio Canales maakte 1 doelpunt voor het nationale team.

Wat is de nationaliteit van Sergio Canales?

De nationaliteit van Sergio Canales is Spanje.

Waar is Sergio Canales geboren?

Sergio Canales is geboren in Santander, Spanje.

Hoe lang is Sergio Canales?

De lengte van Sergio Canales is 1,75 m.

Met welke voet speelt Sergio Canales het liefst?

Sergio Canales speelt het liefst met links.

Wanneer loopt het contract van Sergio Canales af?

Het contract van Sergio Canales loopt tot 30 juni 2028.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.