SPELER
Actief
Stephen Welsh
Marktwaarde
€ 2,0 mln.
20 mei 2026
Club
Verdediger
- Positiedetail
- Centrumverdediger
- Sterke voet
- Rechts
- Geboren
- 19 januari 2000
- Geboorteplaats
- Coatbridge, Schotland
- Lengte
- 1,89 m
- Nationaliteit
- Schotland
- Contract tot
- 30 juni 2028
- Makelaar
- Deadline Day Soccer
Seizoenen
Alleen volledige seizoenen, tot 25/26
Seizoenen
8
Wedstrijden
91
Doelpunten
4
Assists
2
Competitie
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | Premiership | Motherwell FC | 23 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 25/26 | Premiership | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24/25 | JPL | KV Mechelen | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 24/25 | Premiership | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | Premiership | Celtic FC | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 22/23 | Premiership | Celtic FC | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 21/22 | Premiership | Celtic FC | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 20/21 | Premiership | Celtic FC | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 19/20 | Premiership | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekertoernooien
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | SFA Cup | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23/24 | SFA Cup | Celtic FC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21/22 | SFA Cup | Celtic FC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20/21 | SFA Cup | Celtic FC | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19/20 | SFA Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Continentale clubcompetities
| Seizoen | Competitie | Club | Duels | Doelpunten | Assists | Gele kaarten | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/24 | Champions League | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22/23 | Champions League | Celtic FC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | Europa League Qualifying | Celtic FC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21/22 | Europa League | Celtic FC | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | Champions League Qu. | Celtic FC | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 20/21 | Europa League | Celtic FC | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rugnummers
Rugnummers worden vanaf 2013 bijgehouden.
Club
| Seizoen | Club | Nummer | Wedstrijden |
|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 2 | |
| 2025 | 21 | 10 | |
| 25/26 | 57 | 24 | |
| 2024 | 57 | 14 | |
| 23/24 | 57 | 22 | |
| 22/23 | 57 | 15 | |
| 21/22 | 57 | 43 | |
| 2020 | 57 | 3 | |
| 20/21 | 57 | 24 | |
| 19/20 | 3 | 3 |
Carrièrestappen
| Seizoen | Naar | Type | Bedrag |
|---|---|---|---|
| 26/27 | Niet openbaar | ||
| 25/26 | — | ||
| 25/26 | — | ||
| 25/26 | — | ||
| 25/26 | Transfer | Transfervrij | |
| 24/25 | Transfer | Transfervrij | |
| 24/25 | Transfer | Transfervrij | |
| 20/21 | Transfer | Niet openbaar | |
| 19/20 | Transfer | Transfervrij | |
| 19/20 | Transfer | Transfervrij |
Marktwaarde
Huidige waarde
€ 2,0 mln.
- 31 aug 2019: €50k, Morton
- 5 feb 2020: €150k, Celtic B
- 18 jan 2021: €200k, Celtic
- 28 jun 2021: €1,20m, Celtic
- 31 dec 2021: €1,50m, Celtic
- 26 jun 2023: €1m, Celtic
- 5 dec 2023: €800k, Celtic
- 12 jun 2025: €1m, KV Mechelen
- 8 okt 2025: €800k, Motherwell FC
- 5 mrt 2026: €1,50m, Motherwell FC
- 20 mei 2026: €2m, Motherwell FC
Laatste wijziging
Veelgestelde vragen
Voor welke club speelt Stephen Welsh?
- De huidige club van Stephen Welsh is Motherwell FC.
Welk rugnummer droeg Stephen Welsh?
- Stephen Welsh droeg rugnummer 57 in het seizoen 2026. De club was Celtic.
Welke positie speelt Stephen Welsh?
- Stephen Welsh speelt op de positie Centrumverdediger.
Hoe oud is Stephen Welsh?
- Stephen Welsh is 26 jaar oud, geboren op 19 januari 2000.
Wat is de marktwaarde van Stephen Welsh?
- De marktwaarde van Stephen Welsh is € 2,0 mln., vastgesteld op 20 mei 2026.
Hoeveel doelpunten heeft Stephen Welsh gemaakt?
- In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Stephen Welsh 91 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Stephen Welsh 4 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.
Hoeveel interlands heeft Stephen Welsh gespeeld?
- Stephen Welsh heeft 10 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Schotland.
Wat is de nationaliteit van Stephen Welsh?
- De nationaliteit van Stephen Welsh is Schotland.
Waar is Stephen Welsh geboren?
- Stephen Welsh is geboren in Coatbridge, Schotland.
Hoe lang is Stephen Welsh?
- De lengte van Stephen Welsh is 1,89 m.
Met welke voet speelt Stephen Welsh het liefst?
- Stephen Welsh speelt het liefst met rechts.
Wanneer loopt het contract van Stephen Welsh af?
- Het contract van Stephen Welsh loopt tot 30 juni 2028.
Nog niets in deze subrubriek
We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.