Flagside.football
SPELER
Actief

Wilfred Ndidi

Marktwaarde
€ 8,0 mln.
21 mei 2026
Club
Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Middenvelder
Positiedetail
Defensief middenveld
Sterke voet
Rechts
Geboren
16 december 1996
Geboorteplaats
Lagos, Nigeria
Lengte
1,83 m
Nationaliteit
Nigeria
Bij club sinds
7 augustus 2025
Contract tot
30 juni 2028

Volgende wedstrijd

Süper Lig
BesiktasvKocaelispor

· Vodafone Park, Istanbul

Seizoenen

Alleen volledige seizoenen, tot 25/26

Seizoenen
15
Wedstrijden
340
Doelpunten
17
Assists
17

Competitie

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Süper LigBeşiktaş Jimnastik Kulübü252150
24/25Premier LeagueLeicester City280580
22/23Premier LeagueLeicester City270040
21/22Premier LeagueLeicester City190040
20/21Premier LeagueLeicester City261460
19/20Premier LeagueLeicester City322160
18/19Premier LeagueLeicester City382080
17/18Premier LeagueLeicester City3304100
16/17JPLKRC Genk190050
16/17Premier LeagueLeicester City172100
15/16JPLKRC Genk261140
14/15JPLKRC Genk10000

Bekertoernooien

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
2024EFL CupLeicester City11000
24/25FA CupLeicester City10000
22/23FA CupLeicester City10000
2021Community ShieldLeicester City10000
21/22FA CupLeicester City10010
20/21FA CupLeicester City60000
19/20FA CupLeicester City30000
17/18FA CupLeicester City31000
16/17FA CupLeicester City21000

Continentale clubcompetities

SeizoenCompetitieClubDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
2025UECL QualiBeşiktaş Jimnastik Kulübü20010
21/22Europa LeagueLeicester City41020
20/21Europa LeagueLeicester City40010
2016Europa League QualifyingKRC Genk60020
16/17Europa LeagueKRC Genk62010
16/17Champions LeagueLeicester City40010

Nationale ploeg

SeizoenCompetitieLandDuelsDoelpuntenAssistsGele kaartenRode kaarten
25/26Africa Cup Of NationsNigeria41020

Veelgestelde vragen

Voor welke club speelt Wilfred Ndidi?

De huidige club van Wilfred Ndidi is Beşiktaş Jimnastik Kulübü.

Welk rugnummer draagt Wilfred Ndidi?

Wilfred Ndidi draagt rugnummer 4. De club is Besiktas.

Welke positie speelt Wilfred Ndidi?

Wilfred Ndidi speelt op de positie Defensief middenveld.

Hoe oud is Wilfred Ndidi?

Wilfred Ndidi is 29 jaar oud, geboren op 16 december 1996.

Wat is de marktwaarde van Wilfred Ndidi?

De marktwaarde van Wilfred Ndidi is € 8,0 mln., vastgesteld op 21 mei 2026.

Wat is de hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Wilfred Ndidi?

De hoogste marktwaarde ooit geregistreerd voor Wilfred Ndidi was € 60,0 mln., op 8 juni 2021.

Hoeveel doelpunten heeft Wilfred Ndidi gemaakt?

In de seizoenen die we hebben geregistreerd, heeft Wilfred Ndidi 340 wedstrijden gespeeld. In die geregistreerde seizoenen maakte Wilfred Ndidi 17 doelpunten. Deze cijfers betreffen alleen de seizoenen in onze database en vormen geen compleet carrièretotaal.

Hoeveel interlands heeft Wilfred Ndidi gespeeld?

Wilfred Ndidi heeft 79 interlands gespeeld. Het geregistreerde nationale team is Nigeria. Wilfred Ndidi maakte 1 doelpunt voor het nationale team.

Wat is de nationaliteit van Wilfred Ndidi?

De nationaliteit van Wilfred Ndidi is Nigeria.

Waar is Wilfred Ndidi geboren?

Wilfred Ndidi is geboren in Lagos, Nigeria.

Hoe lang is Wilfred Ndidi?

De lengte van Wilfred Ndidi is 1,83 m.

Met welke voet speelt Wilfred Ndidi het liefst?

Wilfred Ndidi speelt het liefst met rechts.

Wanneer loopt het contract van Wilfred Ndidi af?

Het contract van Wilfred Ndidi loopt tot 30 juni 2028.

Nog niets in deze subrubriek

We publiceren dagelijks — kom terug, je vindt wat.